Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Edifier Lolli Pro 3: Yüksek Performanslı Bluetooth Kulaklık Tanıtıldı!

Edifier Lolli Pro 3 -45dB gürültü azaltımına ve 26 saat pil ömrüne sahip Bluetooth kulaklık Çin’de tanıtıldı.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Edifier Lolli Pro 3

Edifier Lolli Pro 3 Bluetooth kulaklık Çin’de piyasaya sürüldü. Yeni Edifier Lolli Pro 3 kablosuz kulaklık, 45dB’ye kadar önemli ölçüde gürültü azaltma ve 26 saatlik pil ömrü sunuyor. Kulaklık, Hi-Res Wireless ve HWA çift altın etiket sertifikasına sahip 192kHz/ 24Bit codec’i destekliyor olarak tanıtılıyor.

Edifier Lolli Pro 3 Özellikler

Edifier Lolli Pro 3 kulaklık, 6 mm titanyum kaplamalı yüksek frekanslı sürücü ünitesi ve 10 mm kompozit orta-düşük frekans ünitesi ile donatılmıştır.

Kulaklık, uzamsal ses iletimini ve yeterli gürültü azaltmayı destekliyor. Önceki iterasyonuna göre, yeni kulaklıkta gürültü azaltma özelliği %67 oranında artırılmıştır. Her kulaklıkta üç adet dahili mikrofon bulunuyor ve bu sayede zorlu koşullarda bile net görüşmeler yapılabiliyor.

Edifier Lolli Pro 3 Yeşil

Kulaklık aynı anda çift Bluetooth bağlantısını destekliyor ve istenildiği zaman değiştirilebiliyor. Her bir kulaklık altı saate kadar pil ömrü sunuyor ve şarj kutusu 26 saate kadar etkinlik sağlayabiliyor.

Edifier Lolli Pro 3’ün tamamlayıcı uygulaması, kolayca indirilebilen Edifier Connect uygulamasıdır. Uygulamayı gürültü azaltma işlevi düğmesini özelleştirmek, kulaklık aramak ve diğerleri için kullanabilirsiniz.

Edifier Lolli Pro 3 Bluetooth kulaklık siyah, yeşil ve beyaz olmak üzere en az üç renk seçeneğiyle sunuluyor. Yeni kulaklık 339 yuan (47 $) başlangıç fiyatıyla sunuluyor.

JD.com da dahil olmak üzere Çin’deki perakende satış noktalarından satın alınabilir. Yeni Edifier Lolli Pro 3 Bluetooth kulaklık için şu anda küresel kullanılabilirlik ayrıntıları bulunmamaktadır.