Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Google’nin Google Mesajlar Uygulamasını Sürekli Güncelleyeceğini Gösteriyor!

Google, Google Mesajlar uygulamasını sürekli güncelleyeceğini gösteriyor ve bu can sıkıcı güncelleme tekrarları ile ilgili detaylarımızda sakldıır.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Google, Google Mesajlar uygulamasını

Google, Android uygulamalarının en yeni güncel halleriyle kullanılmasını öneriliyor. Bu güncellemeler yeni özellikler getirmekle kalmıyor, aynı zamanda telefonunuzun güvenliğini sağlayan yeni koruma protokolleri de ekliyor.

Ancak işler kullanıcılar için biraz can sıkıcı bir hal alabilir çünkü Google, uygulamalarınızı sürekli güncellemeniz için sizden ısrarla talep edecek.

Düşünsenize, bir uygulamayı açıyorsunuz ve hemen karşınıza bir güncelleme bildirimi geliyor. Tamam, bu bildirimi kapatmak kolay olabilir. Ama kapatıp uygulamayı kullanmaya başladığınızda yine aynı bildirim yine karşınızda olacak.

Google Mesajlar

Bu güncellemeyi indirmeden kapatmaya devam ederseniz, uygulama her açılışınızda size aynı bildirimi sunacak. Sanki sizden inatla “Güncelle! Güncelle!” diyecekmiş gibi.

Google bu bilgiyi Ocak ayında kullanıcılarıyla paylaşmıştı. Hatta aylar boyunca test aşamasında tuttu. Fakat tabii ki Google’ın kullanıcılarını canından bezdirmek gibi bir amacı yok. Bu ısrarcı bildirimler, belki de başka bir strateji benimsemenin zamanının geldiğini gösteriyor.