Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kış Bitti, Streaming Keyfiniz de Bitiyor mu? MAX’ta Dev Fırsat!

Emre Aladağ
Soğuk günler geride kaldı

Soğuk günler geride kaldı ama aylar geçtikçe akşamlar yine uzayacak ve yeni dizi-film arayışına girebilirsiniz. MAX (önceden HBO Max) tam da bu dönemde imdadınıza yetişiyor! 12 aylık tüm paketlerinde tam %42 indirim sunarak streaming seçeneklerinizi zenginleştiriyor. Bu aylık sadece 31 TL gibi bir fiyata MAX’a abone olabileceğiniz anlamına geliyor!

Kaçırılmayacak bir fırsat gibi görünüyor değil mi? Hem MAX yeni müşteri kazanıyor hem de siz neredeyse yarı fiyatına bir yıl boyunca zengin içerik arşivine erişim sağlıyorsunuz. MAX kütüphanesinde en yeni blockbuster filmlerden (Wonka gibi) klasik komedilere (Curb Your Enthusiasm) kadar her şeyi bulabilirsiniz. NBA NHL MLB gibi çeşitli spor müsabakalarını bile canlı olarak izleyebilirsiniz.

İndirim sayesinde reklamlı “İle İzleme” paketi tek seferde sadece 399 TL oluyor. Reklamlardan kurtulmak istiyorsanız Reklamsız paket yıl boyunca 629 TL’ye iniyor yani aylık sadece 52 TL ödüyorsunuz. En üst seviyedeki Reklamsız Ultra paketinde ise 799 TL’lik indirim var. Bu aylık ödemeye göre tam 1000 TL daha avantajlı demek!

Bu MAX fırsatından yararlanmak için 9 Nisan’a kadar vaktiniz var.