Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Microsoft Outlook’a Copilot Geldi! E-posta Yönetimi ve Güvenlik Artıyor

Microsoft Outlook’a Copilot entegrasyonu, önemsiz posta yönetimi, gelişmiş güvenlik ve IMAP/POP desteği gibi yeni güncellemeler geldi. Detaylar için okuyun!

Emre Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/emre
Microsoft Outlook'a Copilot entegrasyonu,

Microsoft kısa süre önce kişisel kullanım için Outlook’a yönelik çeşitli güncellemeleri duyurdu ve e-posta yönetimini, güvenlik özelliklerini ve hesap uyumluluğunu geliştirdi.

Microsoft Copilot, Copilot Pro aboneliği olan kullanıcılar için artık Outlook mobil uygulamasında kullanılabilir. Copilot uzun e-posta konularını özetleyebilir, sıfırdan yeni e-postalar oluşturabilir ve e-posta taslaklarını iyileştirmek için öneriler sunabilir.

Masaüstü kullanıcıları için Windows için Outlook artık “Copilot Value” adı verilen ücretsiz bir Copilot katmanı sunuyor. Bu, kullanıcıların uzun e-posta dizilerini özetlemesine olanak tanır. Öte yandan ücretli sürüm, e-posta tonu ve duygu analizi gibi ekstra özellikler sunuyor.

Gelecekte, kullanıcılara istemlerle e-posta oluşturmada yardımcı olacak bir “Copilot ile taslak” özelliğine sahip olacak bir güncelleme planlanmaktadır.

Copilot Taslak

Güncelleştirme ayrıca önemsiz posta yönetimini de geliştirdi. Outlook artık meşru e-postaları tanımlamak için çoğu platformda Önemsiz Posta klasöründe gönderenin e-posta adresinin tamamını gösteriyor. Bu güncelleme, kullanıcıların önemli e-postaları yanlışlıkla silmekten kaçınmasına yardımcı olabilir. Mac kullanıcıları bu güncellemeyi Mayıs 2024’te bekleyebilirler.

Ayrıca, Outlook artık kullanıcılar Önemsiz Posta klasöründe bulunan e-postalardaki bağlantılara tıklamadan önce bir uyarı mesajı görüntüler.

Yeni Windows için Outlook uygulaması artık IMAP ve POP hesaplarını destekliyor. IMAP desteği şu anda mevcuttur ve POP hesap desteğinin önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulması beklenmektedir.

Bu güncelleştirmeler Outlook kullanıcılarına daha akıcı bir e-posta deneyimi, gelişmiş güvenlik özellikleri ve çeşitli e-posta hesap türleriyle daha geniş uyumluluk sağlamayı amaçlamaktadır.

Daha fazlası burada.