Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nothing ChatGPT Entegrasyonunu Eski Ses Cihazlarına Genişletmiyor!

Nothing ChatGPT Entegrasyonunu gelecek haftadan itibaren eski ses cihazlarına genişletmiyor ve daha fazlası detayımızda saklıdır.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Nothing ChatGPT Entegrasyonunu gelecek

Nothing, ChatGPT entegrasyonunu ilk olarak geçen ay Ear ve Ear (a)’nın piyasaya sürülmesiyle tanıttı. Şirketin Phone (1), Phone (2) ve Phone (2a) gibi akıllı telefonlarına ise Nothing OS 2.5.5 güncellemesi ile geldi.

Londra merkezli marka şimdi de ChatGPT entegrasyonunun eski ses cihazlarına genişletildiğini duyurdu. Bu, Haziran ayı için başlangıçta planlanan sunumdan çok daha ileride.

Nothing Ear 2 TWS Kutusu

Nothing, ChatGPT entegrasyonunun eski ses cihazları için genişletildiğini duyurdu

ChatGPT entegrasyonu sadece Nothing ses cihazlarıyla sınırlı değil. Aynı zamanda alt marka CMF’nin tekliflerine de geliyor. Bu özellik Ear (1), Ear (stick), Ear (2), CMF Neckband Pro ve CMF Buds Pro’da mevcut olacak.

Kullanıcılar 21 Mayıs’tan itibaren ChatGPT entegrasyonuna erişebilecekler. Bunun için Nothing X uygulamasını güncellemeleri gerekecek.

ChatGPT entegrasyonunun yalnızca işletim sistemi 2.5.5’teki Nothing akıllı telefonlara bağlandıklarında Nothing ve CMF ses cihazlarında mevcut olduğunu belirtmek gerekir.

Kullanıcılar, Nothing X uygulamasında etkinleştirilmesi gereken yeni bir hareket seçeneği ile desteklenen cihazlarda ChatGPT entegrasyonuna erişebilecekler. Bu özellik, kullanıcıların sadece kulaklık saplarını sıkıştırarak yapay zeka asistanıyla bir konuşma başlatmalarına olanak tanıyor.

Nothing Ear 2 TWS Siyah, Beyaz

OEM’ler yapay zeka özelliklerini ürünlerine entegre etmek için çalışıyorlar. Nothing’in ChatGPT’yi daha küçük ses cihazlarına entegre ederek genişletmesi memnuniyet verici bir hareket. Yakın gelecekte diğer markaların da aynı şeyi yapması şaşırtıcı olmayacaktır.

Bir Nothing akıllı telefon ve TWS kulaklık kullanıyorsanız, önümüzdeki hafta Nothing X uygulamasını güncellediğinizden emin olun.