Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OnePlus Open 2’nin 2024’te Piyasaya Sürülemeyeceği Söyleniyor!

OnePlus Open 2’nin 2024’te piyasaya sürülemeyeceği de tam olarak söyleniyor. Cihazın piyasaya çıkma yeni tarihi belli oldu!

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
OnePlus Open 2'nin 2024'te

Katlanabilir telefon pazarı Samsung, Motorola ve diğerlerinin yeni nesil cihazlarının söylentileriyle ısınmaya devam ederken, OnePlus hayranları hayal kırıklığına uğrayabilir. Güvenilir duyumculara göre OnePlus Open 2 bu yıl gelmeyecek.

İyi karşılanan birinci nesil OnePlus Open’ın devamının 2025 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu haber, 2024’te piyasaya sürülmesini umanlar için bir darbe niteliğinde ve Open 2’nin Snapdragon 8 Gen 4 yonga seti tarafından destekleneceği söyleniyor.

8. Nesil 4’ün kendisiyle ilgili ayrıntılar çok az ve resmi duyuru muhtemelen bu yılın sonlarına doğru (Ekim-Kasım 2024) yapılacak. Bu çipe sahip ilk telefonlar Aralık ayı gibi erken bir tarihte, özellikle de Çin’de piyasaya çıkabilir.

Snapdragon 8 Gen 4 cihazlarının çoğu için küresel lansman zaman çerçevesi belirsizliğini koruyor ve Open 2’nin bu kategoriye girip girmediği bilinmiyor.

OnePlus Open

Özünde, bu noktada OnePlus Open 2 hakkında çok az somut bilgi var. Ayrıntıların eksikliği muhtemelen bir süre daha devam edecek. Tarihsel olarak OnePlus, Oppo’nun katlanabilir telefonlarını küresel pazar için yeniden markalaştırdı.

Bu eğilimi takiben, Open 2’nin Oppo Find N5’in yeniden markalaştırılması olması bekleniyor ve orijinal Open’ın geçen yıl piyasaya sürülen Oppo Find N3’ü yansıtmasına benzer şekilde.

Bununla birlikte, özellikle Oppo’nun Find N5’in lansmanını 2025 yılına kadar ertelediğine dair önceki söylentiler göz önüne alındığında, sızdırılan ayrıntılar doğru olabilir. Open 2’nin bir yeniden marka olması beklendiği göz önüne alındığında, 2025’e kadar gelmemesi şaşırtıcı değil.

OnePlus Open 2 Not Happening, Not Till 2025 😧