Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pixel 9 Serisinin Görselleri Sızdı: Kompakt Pro Modeli Nihayet Ortaya Çıktı!

Pixel 9 serisinin uygulamalı görselleri sızdırıldı, kompakt Pro nihayet burada. Apple “Pro” ve “Pro Max” modellerini piyasaya sürüyor.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Pixel 9 serisinin uygulamalı

Yeni, daha küçük Pixel nihayet burada! Bir süredir Google’ın daha kompakt bir Pro modelini tanıtmak üzere olduğuna dair söylentiler vardı ve şimdi nihayet burada: Pixel 9 Pro ve Pixel 9 Pro XL. Henüz “resmi” diyemesek de, sızıntılar yaklaşmakta olan Pixel serisinin uygulamalı görüntülerini ortaya koyuyor.

Google iki farklı Pro modelini ilk kez tanıtmıyor. Apple da iPhone’larında aynı şeyi yapıyor ve daha iyi kamera donanımına sahip “Pro” ve “Pro Max” modellerini piyasaya sürüyor.

Pixel 9 Gri, iPhone 15 Pro Max Beyaz

Pixel 9 serisi uygulamalı görüntüler Rozetked’e göre, Pixel 9 12GB RAM ve depolama alanına sahip olacakken, Pixel 9 Pro modelleri 16GB RAM ve depolama alanına sahip olacak.

Pixel 9 Ram

Özellikle Pixel 8’in tüm depolama ve RAM konfigürasyonları yalnızca 8GB RAM ile geldiğinden, normal Pixel 9’un 12GB RAM ile geldiğini görmek harika.

Pixel 9 6,24 inç ekrana, Pixel 9 Pro 6,34 inç ekrana ve Pixel 9 Pro XL 6,73 inç ekrana sahip. Normal Pixel 8’in 6,20 inç ekrana sahip olduğu düşünüldüğünde, Google’ın Pro kameralar sunması ve aynı zamanda kompakt boyutu koruması ilginç.

Ayrıca, ekranların piksel yoğunluğu (PPI) sırasıyla 425, 493 ve 487’dir. Ek olarak, Pixel 9’un çerçeveleri Pro modellerinkinden biraz daha kalın. Tüm telefonlar 120Hz yenileme hızına sahip ekranlara sahip.

Normal Pixel 9, 0,5x ve 1x çift kamera kurulumuna sahipken, Pixel 9 Pro ve Pixel 9 Pro XL, 0,5x, 1x ve 5x lensli üçlü kamera kurulumuna sahiptir (tüm kameralar 50 MP’dir). Ayrıca Pixel 9’un desteklemediği UWB’yi de destekliyorlar.