Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Realme Narzo 70 5G ve Realme Narzo 70x 5G’ye Yazılım Güncellemesi Gelecek?

Realme Narzo 70 5G ve Realme Narzo 70x 5G’ye kaç adet yazılım güncellemesi gelecek? Realme uzun vadeli yazılım güncellemeleri sunuyor.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Realme Narzo 70 5G

Yeni telefon almak harika bir deneyim olabilir, ta ki uzun yıllar kullanabileceğiniz doğru cihazı seçmeye gelinceye kadar! Dışarıdan korumak için kılıf takmak önemli ama ya içinin korunması? İşte burada devreye yazılım güncellemeleri giriyor. Güncellemeler sayesinde telefonunuzun arayüzü yeni gibi kalıyor ve cihazınız daha uzun süre performanslı çalışmaya devam ediyor.

Tıpkı diğer Android telefon üreticileri gibi Realme de kendi güncelleme politikasını uygulamakta. Realme’nin politikası fena sayılmaz ama bazı rakiplerinin gerisinde kalıyor. Neyse ki artık piyasada uzun vadeli yazılım güncellemeleri sunan markalar var.

Realme NARZO 70 5G Sarı

Realme Narzo 70 5G ve 70x 5G’de Güncelleme Durumu Ne?

Realme’nin yazılım güncelleme politikasına göre, şirket cihazlarına en az iki büyük yazılım güncellemesi ve 3 yıllık Android güvenlik yaması sunuyor. Bu durum Realme Narzo 70 5G ve 70x 5G için de geçerlidir.

Her iki telefon da en yeni Android 14 tabanlı Realme UI 5.0 ile piyasaya sürüldüğü için, gelecek iki Android sürümü (Android 15 ve 16) için güncelleme alacaklar. Güvenlik cephesinde ise 2027 yılına kadar 3 yıl boyunca güncellemeler devam edecek.