Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samsung Galaxy Buds 3 Pro: Lansman Öncesi FCC Onayı Alındı!

Samsung Galaxy Buds 3 Pro’nun lansmanı yaklaşıyor: Samsung’un amiral gemisi kulaklıkları FCC’yi ziyaret ediyor.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Samsung Galaxy Buds 3

Samsung yeni nesil amiral gemisi TWS kulaklıklarını yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Galaxy Buds 3 Pro, yakın zamanda piyasaya sürüleceğine işaret eden büyük bir sertifikasyon platformunda görüldü. Kulaklıklar muhtemelen kayda değer özellikler ve özellikler sunacaktır, bu yüzden kontrol edelim.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro FCC’de Görüldü

Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy Buds 3 Pro’su SM-R630 model numarasını taşıyan FCC veritabanını (91Mobiles aracılığıyla) ziyaret etti. Sertifikaya bakıldığında, yakında çıkacak olan kulaklıklar Samsung tarafından Güney Kore’de üretilecek.

R630.001 yazılım sürümü üzerinde çalışacak. Daha ince ayrıntılar hala büyük olsa da, listeleme Bluetooth ve Bluetooth LE (Düşük Enerji) desteğini doğruladı.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro Özellikleri

Önceki bir raporda, Galaxy Buds 2 serisinin haleflerinin şu anda geliştirilmekte olduğu ve bu yıl içinde piyasaya sürüleceği söyleniyor. Ayrıca, temel Galaxy Buds 3, SM-R530 model numarası ile görüldü. Samsung, Galaxy Buds FE’yi geçtiğimiz yılın Ekim ayında tanıtmıştı.

Ancak şimdi, premium ses serisi hemen köşede olabilir. Başka bir sertifikaya dayanarak, Buds 3 Pro’nun son nesil Galaxy Buds 2 Pro ile aynı olan 500mAh pil paketi ile güçlendirilmesi bekleniyor.

Marka henüz Galaxy Buds 3 ve Galaxy Buds 3 Pro’yu resmi olarak onaylamadı. Ancak gürültü engelleme ve ses kalitesinde iyileştirmelerle gelmesi gerekiyor. Yeni Galaxy Buds 3 Pro, yaklaşan katlanabilir akıllı telefonlarla birlikte piyasaya çıkabilir. Yani Temmuz veya Ağustos 2024’te Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 ile birlikte gelebilir.