Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samsung Galaxy Z Flip 6 Sadece Snapdragon 8 Gen 3 İle Gelecek!

Tipster, Samsung Galaxy Z Flip 6’nın yalnızca Snapdragon 8 Gen 3 modeliyle piyasaya sürüleceğini ima ediyor.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Tipster, Samsung Galaxy Z

Samsung’un yaklaşmakta olan amiral gemisi katlanabilir kapaklı telefonu Galaxy Z Flip 6’nın yalnızca Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacağı söyleniyor.

Samsung daha önce Galaxy Z Flip modellerini Snapdragon ve Exynos 2400 olmak üzere iki yonga seti seçeneğiyle piyasaya sürmüştü. Yeni bilgi, bir X (eski adıyla Twitter) gönderisi aracılığıyla bir ipucu kro_roe’dan geliyor.

Samsung 10 Temmuz’da bir etkinlik düzenliyor ve Galaxy Z Flip 6 ve Galaxy Z Fold6’yı görmeyi bekliyoruz. Bunlar birçok pazarda satışa sunulacak olan üst düzey modeller. İhbarcı, Samsung’un Galaxy Z Flip 6’da Exynos 2400 çipini kullanmayacağını söylüyor.

Samsung Galaxy Z Flip 6 Görseli

Önceki sızıntılar Galaxy Z Flip 6’nın bazı bölgelerde Exynos 2400 yonga setine, diğerlerinde ise Snapdragon 8 Gen 3’e sahip olacağını söylemişti.

Samsung genellikle en yeni Qualcomm Snapdragon yonga setlerini amiral gemisi katlanabilir modelleri olan Galaxy Z Fold ve Z Flip’e koyuyor. Öte yandan, çift yonga seti yaklaşımı, Qualcomm veya Exynos SoC alan Galaxy S modelleri için kullanıldı.

Bu, Samsung’un genellikle yaptığı şeyden büyük bir değişiklik olurdu. Samsung Galaxy S24 modellerindeki Exynos 2400 yonga setinin performans ve verimlilik açısından Snapdragon 8 Gen 3 ile oldukça benzer olduğunu belirtmek gerekir.

Samsung Galaxy Z Flip 6 için çift yonga seti ipucunun doğru olup olmadığı konusunda henüz resmi bir onayımız yok. Daha fazlasını 10 Temmuz’daki Samsung Unpacked Etkinliğinde öğreneceğiz.