Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tecno Spark 20 Pro’nun Temel Özellikleri Google Play Console’da Ortaya Çıktı!

Tecno Spark 20 Pro temel özellikleri ortaya çıktı: Google Play Console’u ziyaret eder ve Cihaz KJ8 model numarasını taşıyarak listelendi.

Emrah Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/admin
Tecno Spark 20 Pro

Aralık 2023’te Tecno, Filipinler’de Spark 20 Pro’yu tanıttı. Şimdi, yeni bir sertifikasyonun yakın zamanda piyasaya sürüleceğine işaret etmesiyle cihaz dünya genelinde daha fazla pazarda piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

Tecno Spark 20 Pro Google Play Console’da Görüldü

Markanın Spark 20 Pro’su kısa süre önce FCC ve TDRA sertifikalarında görüldü ve Google Play Console liting’de de ortaya çıktı. Cihaz KJ8 model numarasını taşıyarak listelendi. Veritabanı, akıllı telefonun 2460 x 1080 piksel çözünürlüğe ve 480 DPI’a sahip olduğunu doğruluyor. Kaputun altında MediaTek Dimensity 810 SoC ile donatılmıştır.

Tecno Spark 20 Pro Plus Renkleri

Bu yonga seti 8GB RAM ile eşleştirilmiştir. Tecno Spark 20 Pro, kutudan çıkar çıkmaz Android 14 işletim sistemi üzerinde çalışıyor olarak listelendi. Sertifikaya bakıldığında Spark 20 Pro’nun ön tasarımı da ortaya çıktı.

Ses düğmeleri ve güç düğmesi sağ tarafta yer alırken, selfie kamerası için bir delik açıldığını görebiliyoruz.

FCC ve TDRA listeleri de cihazı KJ8 model numarasıyla listeliyor ve birincisi 33W hızlı şarjı destekleyen 4.900mAh pil paketini (muhtemelen 5000mAh olarak derecelendirilmiş) onaylıyor. Ne yazık ki, daha ince ayrıntılar hala büyük ancak resmi tanıtımların yakında ortaya çıkmasını bekleyebiliriz. O zamana kadar Tecno Spark 20 Pro ve Spark 20 Pro+ incelememize göz atabilirsiniz.