Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Walmart, 49,88 Dolara Yeni 4K Google TV Yayın Kutusunu Duyurdu!

Walmart’ın Onn Pro 4K Google TV yayın kutusu bu ay 49,88 dolardan satışa sunulacak.

Emre Aladağ
https://mobil13.com.tr/author/emre
Walmart'ın Onn Pro 4K

Walmart’ın yeni 4K Google TV yayın kutusuyla ilgili ayrıntılar ilk olarak geçen ay Bluetooth SIG web sitesinde bir listenin görülmesinin ardından ortaya çıktı. O zamandan beri, bazı insanlar cihazı erkenden ele geçirmeyi başardılar. Şimdi Walmart, Onn Pro için bir lansman penceresi olduğunu doğruladı.

Walmart, 9to5Google’a yaptığı açıklamada Onn Pro’yu yakında piyasaya süreceğini açıkladı. Kesin bir tarih verilmedi, ancak şirket cihazın “bu ay” herkese sunulacağını söyledi. Ayrıca yayın kutusunun 49,88 dolardan satışa sunulacağı da doğrulandı.

Walmart sözcüsü şöyle diyor:

Evet, bu ay Walmart, Google ile işbirliği içinde perakendecinin özel markası onn’un en son yayın inovasyonunu piyasaya sürüyor: onn. Google TV 4K Pro Yayın Cihazı. Yeni cihaz 49.88$’a satışa sunulacak ve 4K yayın, Dolby/DTS ses ve eller serbest ses kontrolü ve “Hey Google” komutlarını kullanmak için Google Home cihazlarıyla uyumluluk dahil olmak üzere akıllı hub özellikleri gibi inanılmaz yeni özellikler sunuyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, bazı insanlar teknolojiyi çoktan ele geçirdi. Bunun da ötesinde, Onn Pro Walmart’ın web sitesinde belirli yerlerde göründü ve bazı müşterilerin piyasaya sürülmeden önce sipariş vermesine izin verdi. Yani tam olarak en temiz dağıtım olmadı. Bulunduğunuz yerde sipariş için bir tane olup olmadığını deneyebilir ve görebilirsiniz.