Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Aladağ Bilişim Basın ve Yayıncılık Ltd. Şti.

E-posta / Email: iletisim (at) mobil13.com


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Efrahim ASLAN
E-posta / Email: efrahim@mobil13.com


Editör / Editor
Emre ALADAĞ
E-posta / Email: emre@mobil13.com.tr


Editör / Editor
Emrah ALADAĞ
E-posta / Email: emrah@mobil13.com.tr


Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Hafize COŞKUN
E-posta / Email: hafize@mobil13.com


Basın Bülteni / Press Release
E-posta / Email: iletisim (at) mobil13.com


Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Ali YILMAZ
E-posta / Email: avukat@mobil13.com


Reklam / Advertisement
E-posta / Email: iletisim (at) mobil13.com


Yer Sağlayıcı / Internet Provider

Contabo

https://contabo.com/en/


Yazılım ve Tasarım / Software and Design

https://www.wordpress.org


İletişim Bilgileri / Contact Information

Eposta / E-mail: iletisim (at) mobil13.com

Ataşehir KİPA No:40 35620 Çiğli/İzmir


Sosyal Medya / Social Media

Facebook: https://www.facebook.com/mobil13com

Twitter: https://twitter.com/mobil13com


Yayın İlkeleri

mobil13.com Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. mobil13.com haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. mobil13.com söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally we will only use your information within the mobil13.com. However sometimes the mobil13.com uses third parties to process your information. mobil13.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mobil13.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.

When you interact with the mobil13.com we sometimes receive personal information about you. For example if you write to us or sign up to a newsletter you might tell us who you are how we can contact you and what you think of the mobil13.com and its services. When you use mobil13.com online services we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the mobil13.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

mobil13.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim( at )mobil13.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden en geç 48 saat içinde derhal kaldırılacaktır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SON HABERLER