Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Android 11’i Nasıl Güncelleyebilirim?

https://mobil13.com.tr/author/manager
Android11 beta şeklinde kullanıcıların

Android11 beta şeklinde kullanıcıların deneyimine sunuldu. Kullanıcılar tarafından Beta 2 olarak da bilinen yazılımı artık kullanıcılar rahatlıkla indirip kullanabilir. Yayınlanan Android 11 sürümüne baktığımız zaman birçok yeni özellik olduğunu rahatlıkla görebiliriz. Bu yeni özelliklere baktığımız zaman son uygulama kontrolleri yerel ekrandaki ses desteği gibi birçok şey mevcuttur. Eğer sizinde Andorid11 yazılımını indirmeye uygun bir cihazınız varsa nasıl yükleyeceğinizi en basit şekilde bu yazımızda sizlere aktaracağız.

Eğer Android11 için uyumlu bir cihazınız varsa ilk olarak Google’ın Android Beta Kayıt Sayfasını açmanız gerekmektedir. Ancak bu sayfayı açarken kendi Google hesabınızla oturum açtığınızdan emin olun. Bu işlemden sonra uyumlu cihazların resmini göreceğiniz sayfayı aşağıya doğru çekip kullanacağınız cihazın altında ki kaydol kısmına basın. Bu işlem ardından karşınıza çıkan onay kutularını doldurarak “Betaya Katıl” kısmına kadar gelip bu seçeneğe tıklayınız. Ancak bilmeniz gereken bir şey vardır ki oda herkese açık olan beta sürümünü indirirken yaşanan herhangi bir problem olursa Google bu problem karşısında sorumluluk kabul etmemektedir. Bu yaşanan problem tamamen kullanıcı kaynaklı olarak sayılmaktadır.


Eğer herhangi bir problem yaşamadan bu adımları geçtiyseniz Android11’in beta sürümünü indirmek için cihazınızın ekranına “cihaz kaydedildi” yazan bir mesaj gelecektir. Bu işlem ardından akıllı cihazınızda ilk olarak “Ayarlar” kısmına daha sonra “Sistem” kısmına buradan da “Gelişmiş” kısmına giderek sistem güncellemesini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.