Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Android Telefon Açılırken Donuyorsa Yapmanız Gerekenler

Günümüzde en popüler işletim

Günümüzde en popüler işletim sistemi olan Android bazı durumlarda çeşitli donma ve kasma sorunları ile canımızı sıkabiliyor. Peki Android telefon açılırken donma sorunu nasıl çözülür? İşte konu hakkında merak edilen tüm detaylar!
Temel düzeyde baktığımızda sorunun çözümü sorunun neden kaynaklandığını bulmaktan geçiyor. Ne yazık ki bu sorunun ana kaynağını direkt olarak anlamanızı sağlayacak herhangi bir sihirli anahtarımız yok ancak dolu depolama birimi işletim sistemindeki çeşitli hatalar üçüncü parti uygulamalar ya da yazılımlar ve virüsler başta olmak üzere yaşadığınız sorunun çeşitli nedenleri olabilir.

En Yaygın Android Telefon Sorunları ve Çözümleri | Sonsuz TeknolojiAndroid Telefon Açılırken Donuyorsa Ne Yapmalısınız?
1- Sorunun Kaynağını Belirleyin. Yani bataryanızın ne derece yeni olduğunu depolama alanını uygulamalarınızı yaptığınız değişikleri ve teknik özellikleri kontrol edin.
2- Çözüme Yönelik Bir Adım Atın. Yukarıdaki sorunlardan yola çıkarak cihazınızdaki ayarları optimize etmeyi kullanmadığınız uygulamaları kaldırmayı bataryayı değiştirmeyi Stock ROM yüklemeyi ya da cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünebilirsiniz.