Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

En İyi iPhone 12 Aksesuarlarını Sizler İçin Derledik!

Apple iPhone 12 son

Apple iPhone 12 son zamanların en çok kullanılan telefon modellerinden biri haline geldi ve bu telefon modeline özel birtakım aksesuarlar mevcut. Biz bu aksesuarları sizler için biraraya getirdik.

Apple AirPods Pro
yeni nesil kulaklık olan Airpodslar epey rağbet görüyor. Apple’ın tasarladığı Airpods her kulak zarı için ses dalgalarını özelleştirmek için hem içe hem de harici bir mikrofon içeriyor. İçerisinde birçok özelliği barındıran bu ürüne aşık olacağınıza eminiz. Birkaç özelliğinden bahsedecek olursak;
-Mevcut üç silikon uç boyutu
-Aktif Gürültü Engelleme
-Su geçirmez
-Uyarlanabilir Ekolayzer

RAVPower MagSafe Şarj Cihazı
iPhone 12 şarj cihazıyla gelmediği için aslında bir an önce almanız gereken şey bu şarj cihazıdır. En yeni estetiğin yanı sıra aynı derecede yenilikçi manyetik teknolojiden güç alan ve koyu gri alüminyum kabuk ve keskin siyah özelliklerle kesinlikle alınması gereken bir cihaz.

Apple MagSafe Şarj Cihazı
Güçlü bir batarya desteği sunan bu şarj cihazı Phone 12 modellerinin çoğunu 15 W oranında şarj ederek hızlı bir güç artışı sağlar. Bununla birlikte en küçük model (iPhone 12 Micro) yalnızca 12W’da şarj edebilir bu da kablosuz bir şarj cihazı için mükemmel bir özelliktir.
-15W çıktı
-Kompakt tasarım
-Hızlı şarj
-Entegre USB-C bağlantı noktası
-Magsafe telefon kılıflarıyla uyumlu

MagSafe 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj Cihazı
T şeklindeki standın her iki yanında iki ayrı şarj var – biri telefon için diğeri Apple Watch için. AirPods Pro’nuzu da takabilir ve üçünü de aynı anda şarj edebilirsiniz.

MagSafe ile Apple iPhone Deri Cüzdan
Kablosuz şarj cihazı ve Airpods için yeri olan bu cüzdan bizce telefon için mükemmel bir aksesuardır. Kimliğinizi kredi kartlarınızı ve nakit paralarınızı kaybetme endişesi duymadan küçük ceplerde saklayabilirsiniz. Hafif seyahat etmeyi sevenler için mükemmel bir aksesuardır. MagSafe aksesuarı cüzdanın yanlışlıkla telefondan ayrılmasını engeller. Bizce mükemmel bir ürün.

MOFT MagSafe Cüzdan
Bir cüzdandan daha fazlası diyebileceğimiz bir ürün. Tabii ki cüzdan olarak kullanmak zorunda değilsiniz. MOFT MagSafe Cüzdan kare bir şekle girebilir ve telefonunuz için manyetik bir stand görevi görebilir. Ayrıca şarj olurken hızlandırmak için de kullanabilirsiniz. Her iki taraftaki küçük yerleşik mıknatıslarla iPhone’unuzu manyetik olarak çekici herhangi bir yüzeye takabilirsiniz. Ancak bilmeniz gerekir ki bazı modellerde hoş görünmüyor.

MagSafe ile Belkin Araç Havalandırma Aparatı PRO/Araç Tutucu
Bu ürün ile telefonunuz araçtayken düşmez kaybolmaz ve dilediğiniz şekilde kullanım kolaylığı sağlar. Ürünle içiniz rahat yolculuk etmeye varsanız hemen birer tane bu üründen edinin.

Anker PowerPort Nano III 20W USB-C Şarj Cihazı
Hem küçük olmasıyla hem de sadece iPhone 12 değil diğer cihazlarla da uyumlu olması ve normalden 3 kat hızlı şarj etmesi ile kesinlikle herkesin sahip olması gereken bir ürün.

Apple Clear Kılıf
Tamamen polikarbonat malzemeden oluşan bu kılıf telefonunuzu korumak için icat edilmiş adeta. Yalnızca yüzey katmanını korumakla kalmaz aynı zamanda telefonun tüm ekosisteminin bozulmadan kalmasını sağlar.

İPhone 12 için Belkin Parlama Önleyici Ekran Koruyucu
Hem ekranınızın korunmasını hem de ekran özellikleri engellemeyen bir ekran korucu istiyorsanız bu ekran koruyucu tam size göre. Belkin Parlama Önleyici Ekran Koruyucu maksimum koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. EasyAlign sistemi ekranın her santimetresinin tam olarak örtülmesini sağlar.