Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?

Snapchat ile hayatımıza giren

Snapchat ile hayatımıza giren ve Instagram’a gelmesi ile Snapchat’in fişini çeken Hikayeler özelliğini günlük hayatta sıkça kullanıyoruz. Instagram hikaye indir – Instagram story indir şeklindeki aramaların artması sonucunda Instagram hikaye indirme işleminin nasıl yapılacağına dair bir rehber hazırlamaya karar verdik.

Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?
24 saat sonra kaybolan Instagram hikayeleri doğrudan uygulama üzerinden indirilemiyor. Ekran görüntüsü veya ekran kaydı almanız mümkün ancak bu kez görüntü kalitesinde bir kayıp yaşıyorsunuz. Peki bu hikayeleri nasıl indireceğiz?

Instagram Hikaye İndirme: Story Saver – Android
Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Story Saver yıllardır kullanılan ve sürekli güncellenen bir uygulama. Android kullanıcıları Instagram story indirme işlemini bu uygulamayı kullanarak kolayca gerçekleştirebilir.

Instagram Story İndir: iStory – iOS
Apple’un uygulama mazağasındaki güvenlik politikaları nedeniyle iOS için geliştirilen Instagram hikaye indirme uygulamalarının sayısı oldukça az. Kullanımı oldukça basit olan iStory bunlardan birisi ancak doğrudan indirmeye izin vermiyor. Hikayeyi gizlice tam ekran bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Tam ekran modunda ekran görüntüsü / ekran kaydı almanız yeterli olacaktır.

Peki bu uygulamalar güvenli mi? Bu uygulamalara Instagram hesabınız ile giriş yapmanız gerektiği için sizlere tavsiyemiz çok fazla yorum alan – ilk sıralardaki uygulamaları tercih etmeniz. Eğer mümkünse işiniz bittikten sonra Instagram hesabınızın şifresini değiştirin.