Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mokibo Hibrit Klavyesi Fusion Keyboard 2.0’ı Tanıttı! İşte, Özellikleri

Mokibo, tabletlere uyumlu olacak şekilde klavye ve trackpad’i birleştirerek yeni nesil bir klavye tanıttı. Fusion Keyboard 2.0 adını verdiği klavye oldukça iyi özelliğe sahip.

Mokibo, tabletlere uyumlu olacak

Trackpad ve klavyeyi birleştirerek sektöre göre çok yenilikçi bir ürün Mokibo adlı firma tarafından geliştirildi. Klavyeye Fusion Keyboard 2.0 adı verildi.

Bluetooth klavye olarak tasarlanan bu ürün küçük ve taşınabilir olmasıyla dikkat çekiyor. Böylece her alanda rahatlıkla kullanılabilecek.

Klavye aslında 2015 yılına değin uzanan bir çalışmanın sonucu olarak ortaya çıkıyor. Geçmişte Moky ismiyle satılan klavye o zamanlar kızılötesi optik sensöre sahipti. Ancak gelişen teknolojiyle artık kapasitif sensör kullanılacak.

Fusion Keyboard 2.0 için Çeşitli Özellikten Bahsediliyor

Klavyede öncelikle bir bilgisayar gibi toucpad kısmı yer alıyor ve daha büyütülmüş bir halde geliyor. Klavyenin toplam %76’lık bölümü toucpade ayrılmış durumda.

Kullanıcılar bu sayede tıklama, iki parmak kullanımı, kaydırma ya da scroll gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyor. Klavyenin kullanıcı hareketini algılayarak hareket ya da yazma moduna geçmesi de oldukça dikkat çekiyor.

Her İşletime Uyumlu, Uzun Şarj Ömürlü

Mokibo Fusion Keyboard 2.0

Geliştirilen klavye Windows, iOS, MacOS ya da Android gibi her işletime uyum gösteriyor. Bunun dışında klavyenin tablet ve telefon desteği de mevcut.

Bluetooth ile cihazlara bağlanan klavyenin aynı anda üç cihaza bağlanma özelliği var. Böylece tuşa basarak kısa sürede cihazlar arası geçiş yapabiliyorsunuz.

Lityum iyon pil kullanılan klavyenin 2 saatlik şarj dolumu sonrası 60 saate kadar kullanım ömrü mevcut.

Fusion Keyboard 2.0 Fiyatları

Bahsi geçen Fusion Keyboard 2.0 fiyatları üç ayrı segmente ayrıldığı için değişiklik gösteriyor:

  • Evrensel boyut: 89-139 $
  • İPad Pro 11inç modeli: 99-159 $
  • iPad Pro 12,9 inç modeli: 105-169 $

Klavyenin bu fiyatlar ile ay sonunda satışa çıkması bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi