Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Netflix Uygulaması Nedir?

Netflix uygulaması son dönemlerde

Netflix uygulaması son dönemlerde çıkışını yakalayarak oldukça popüler bir uygulama oldu. Netflix uygulaması dünya genelinde hizmet sunan film ve dizi izleme alanıdır. İnternet çaplı olan bu uygulamanın içerisinde birçok film ve dizi yer almaktadır. Netflix uygulaması Türkiye’de de fazlasıyla tutulan bir uygulamadır. Düzenlediği kampanyalar sayesinde cazip seçenekler sunarak kullanıcıları memnun etmeyi başaran Netflix her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Amerika merkezli firma ilk kurulduğu zaman DVD kiralama hizmeti sunuyordu. Teknoloji ilerledikçe hayatımızdan DVD’lerde kalktı ve yeni yatırımları ile internet üzerinden hizmet verilmeye başlandı.

Dünyanın güçlü markası konumuna giren Netflix 140’dan fazla ülkede yayın yaparak kendini belli etmektedir. Peki Netflix uygulaması ücretli mi? İnternet TV servisi olarak kullanıcılara hizmet veren uygulama belirli bir ücret karşılığında abone olarak hizmet sunmaktadır. Farklı paket seçenekleri arasından istediğiniz paketi alarak Netflix uygulamasını kullanabilirsiniz. Fiyat konusunda kullanıcıları memnun etmeye çalışan Netflix fazla bir ücret ödemeden kullanıcıların film ve dizi keyfini çıkarmasını hedefliyor.

Ayrıca Netflix uygulaması tarafından yapılan kampanyalardan biri de ilk ay ücretsiz olmasıdır. İlk ay belirli bir ücret ödemeden deneme sürecini geçirebilirsiniz. Eğer uygulama hoşunuza gittiyse paket satın alarak devam edebilirsiniz ya da uygulamayı beğenmediyseniz ücret ödemeden denemiş olursunuz. 3 farklı paket seçeneği sunan Netflix 1599 TL 2799 TL 3999 TL olarak 3 tane seçenek sunmaktadır. Bu paketlerin fiyatına göre özellikleri de değişmektedir.

Netflix uygulamasını cihazınıza televizyonunuza bilgisayarınıza ya da tabletinize yükleyip daha sonra interneti açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. İlk ay ücretsiz denemesinden sonra isteğe göre paket satın alarak film ve dizilerin keyfini çıkarabilirsiniz.