Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Snapchat Kullanıcı Adımı Değiştirebilir Miyim?

Günümüzde Snapchat kullanan pek

Günümüzde Snapchat kullanan pek çok kişinin artık ortak bir sorunu var. Bu sorun Snapchat kullanıcı adlarını değiştirememe. İnsanlar çok önceden açtıkları Snapchat uygulamasında kullanıcı adlarını kendi isimleri yerine daha farklı isimlerle oluşturabiliyordu. Ancak zamanın geçmesi ile insanlarında fikirleri çok çabuk değişebildiğinden pek çok kullanıcı artık kullanıcı adını değişmek isteyebiliyor. Tek sebep bu da değil. Günümüzde pek çok kişinin Snapchat hesabı kolaylıkla çalınabiliyor. Bu durum sonrasında hesaplarını geri alan kullanıcılar daha güvenli olması açısından da kullanıcı adlarını değiştirmek isteyebiliyorlar. Bu durumlar karşısında ne yazık ki Snapchat kullanıcı adlarını değiştirmek için kullanıcılara izin vermiyor.

Bazı kullanıcılar bu konu ile ilgili internette araştırma yaparken bu işlemin gerçekleştirilebileceklerini gördüklerini söylemektedirler. Ancak ne yazık ki bu işlem Snapchat kullanıcı adı değiştirme değildir. Bu işlem sizin diğer kullanıcılar tarafından görünen adınızın değiştirilmesidir. Burada da belirttiğimiz gibi Snapchat kullanıcı adını değişemezsiniz ancak diğer kullanıcıların görmüş olduğu adınızı değiştirebilirsiniz. Bu işlem oldukça basit bir işlemdir ve bu işlemi gerçekleştirmenin çeşitli yolları mevcuttur.


Şimdi sizlere Snapchatta görünen adınızı değiştirmeniz için izlemeniz gereken en basit yoldan bahsedeceğiz. Bu işlem için öncelikle cihazınızdan Snapchat uygulamasını açıp sol üst köşe de bulunan hayalet simgesine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra karşınıza çıkan sayfa da Snapcode’unuzun altında bulunan ada basarak kullanmak istediğiniz adı buraya yazmanız gerekmektedir. Bu işlemi de tamamladıktan sonra kaydet seçeneğine basarak görünen adınızı değiştirmiş olacaksınız. Ancak yeniden belirtiyorum ki bu işlem Snapchat kullanıcı adınızı değil görünen adınızı değiştirecektir.