Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Telefon Numarasından Fotoğraf Bulma

Telefon rehberinizde kayıtlı olmayan

Telefon rehberinizde kayıtlı olmayan numaralardan gelen aramanın kime ait olduğunu bulmak için yapmanız gerekenler konusunda yardımcı olacağız. Android cihazlar için Google Play Store uygulamasından GetPicture uygulamasını indirerek telefon numarası üzerinden fotoğraf bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bilinmeyen numaralardan gelen çağrılara cevap vermek istemiyorsanız ve merak ediyorsanız bu uygulama size göre. Telefon numarası üzerinden fotoğraf bularak arayan kişinin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

GetPicture uygulamasını web üzerinden de indirebilirsiniz. Eğer internet sitesi üzerinden bu işleme devam edecekseniz interneti açtıktan sonra karşınıza çıkan kırmızı ekranda yer alan numara kısmını görmek için telefon numarasını yazın. Daha sonra getpicture butonuna tıklayın. Karşınıza gelen ekranda sorgulama yaptığınız telefon numarasına ait olan resim çıkacaktır. Karşınıza çıkacak olan resim sayesinde sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmiş olursunuz.

Bu yaptığınız sorgulama işlemi WhatsApp uygulamasında yer alan profil fotoğrafıdır. Bu uygulama dışında sizi arayan numaraların profil resmini görüntülemek için numarayı kaydedip daha sonra WhatsApp’tan bakabilirsiniz. Eğer WhatsApp uygulamasında sizi arayan kişinin profili ‘herkese açık’ ise görebilirsiniz. Profil resmi sadece kişilerimden oluşuyor ve siz o kişinin rehberinde kayıtlı değilseniz resmini göremezsiniz.

Numara sorgulama ekranı ile fotoğraf görüntüleme hizmetinden de isteğe göre yararlanabiliyorsunuz. Eğer yapmış olduğunuz sorgulama sonucunu alamadıysanız CIA uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.