Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TikTok’tan nasıl para kazanabilirsiniz?

  Tik Tok sadece

 

Tik Tok sadece parayla ilgili değil video paylaşarak ve iyi bir sosyal zaman geçirmenizi de sağlıyor. Ancak eğlenirken para kazanmak eğlenceli olsa gerek bu yüzden eğer bu senin işinse kendini ortaya koyup etkileşime girerken biraz para kazanabilirsin. Zenginleşmeniz pek mümkün görünmüyor ancak potansiyel olarak zamanınızı değerlendirebilmeniz için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Bu ders Tik Tok’ta para kazanma ilkelerini ana hatlarıyla açıklamaktadır. Sihirli bir formül yok ya da burada hızlı bir şekilde zengin düzen olsun. Bu çabalamak cilalamak ve insanların görmek istediği özel bir şeye sahip olmakla ilgilidir.

TİK TOK’TA PARA YAPMA SEÇENEKLERİ

Tik Tok para kazanmanın birkaç yolunu yarattı. Diğer sosyal ağlar gibi popüler olmak ve etkileyici olarak kabul edilmekle ilgilidir. Takipçilerinizi binler arasında saydıktan sonra Tik Tok’u para kazanmaya bakmaya başlayabilirsiniz. O zamana kadar karanlıkta çekim yapıyorsun.

Ebeveynlerin onayı ile üçüncü şahıslar tarafından meşgul olmak için 16 yaşından büyük olmanız gerekir. 18 yaşından büyükseniz doğrudan markalarla ve üçüncü şahıslarla anlaşma yapabilirsiniz.

Tik Tok’tan para kazanmanın dört ana yolu var.

Çapraz Sunumlar yapın

Zaten YouTube Twitter veya başka bir yerde etkileyiciyseniz mevcut girişimlerinizi tanıtmak için Tik Tok’u kullanabilirsiniz. Tik Tok’da popüler olmakla diğer girişimlerinizden bahsedebilir ve insanların birincil para kazanma platformunuzda sizi beğenip takip etmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Tik Tok’un satın alınması çok fazla değişmesi veya tamamen başarısız olması durumunda sizi izole eden temel bir pazarlama stratejisidir. Aynı zamanda mümkün olan en geniş kitlelere en rahat kullandıkları bir ağ ya da ortam yoluyla dahil olmak önemlidir.

Markalar

Etkileyenlerin para kazanmasının birincil yolu budur. Popüler hale gelirler ve daha sonra izleyicilere markanın ne kadar havalı olduğunu söylemek için markalarla iletişim kurarlar. Bazıları bunu ucuz ve yapışkan olarak görüyorlar ama para kazanmak için çok uygun bir yol. Marka anlaşmaları binlerce dolar değerinde olabilir ancak bu kadarını kazanmak için çok büyük bir takip yapmanız gerekir.

Şu anda açıklama çevresinde çok fazla gürültü var bu yüzden bunu aklınızda tutmanız gerekiyor. Birkaç etkileyici güvenilirliğini yitirdi çünkü izleyiciye söylemeden markalarını ağlarında tanıtmaları için para alıyorlardı. Sosyal medyada bir gelecek istiyorsanız bu iyi bir hamle değil.

Kendi Eşyalarını Sat

Kendi eşyalarını Tik Tok’ta satabilirsin. Markanızın çevresinde bir ton mal varsa ya da bir Etsy mağazasında bir yaratıcıysanız veya tamamen başka bir şey varsa videolarınızı Tik Tok’ta tanıtım yapabilirsiniz.

Yine de ürün hakkında her şeyi yapmayın. Videoları eğlenceli hale getirin ve videolara sağlıklı bir dozda merch ve daha sonra satın almak için bir bağlantı kurun ve para kazanın.

Canlı Olun

Tik Tok’tan para kazanmanın son yolu Live.ly kullanmaktır . Bu insanların doğrudan ipuçlarıyla doğrudan para kazanabilecekleri uygulamanın canlı yayın parçasıdır. Twitch veya benzeri diğer akış uygulamalarını kullandıysanız prensip aynıdır. Uygulamanın içeriğini yayınlarsın insanların sevmesini sağlayacak kadar iyi yaparsın ve takdirlerini göstermek için sana ipucu verebilirler.

Emoji’yi gerçek parayla satın alırsın ve onları istediğin gibi kullanmaya yönlendirirsin. Flama bu ucun bir yüzdesini (% 80) Tik Tok ile paylaşıyor. Bir flama bunu yaparak markaların ilgilenmesine ve gelirin oradan artmasına neden olacak şekilde iyi bir değişiklik yapabilir.

Başka bir yerde çok iyi çalışan ve insanların tam zamanlı olarak yapmalarına izin veren bir sistem. Milyonlarca kazanmayacaksın ama yeterince iyiysen yaparak iyi bir hayat kazanabilirsin.

TikTok Para Kazanma

En üstte dediğim gibi bu sayfa Tik Tok’ta para kazanmak için ne yapmanız gerektiğini söyleyen bir sayfa değil. Nasıl para kazanabileceğinize dair bir açıklayıcı. Tipik olarak takipçisi olmayan bir kişi izleyicileri ilgi çekici bir şekilde toplar Live.ly’deki izlemeyi genişletir bazı değişiklikler yapmak ve oradan inşa etmek için ipuçları sunar. Yeterince popüler olun ve markalar ilginizi çekecek.

Sosyal medyada başarıya giden yol insanların yaptıkları kadar kolay değildir. Ancak her şey gibi sıkı çalışarak biraz para kazanabilirsiniz!