Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Twitter Dil Ayarları Nasıl Yapılır?

Twitter diğer sosyal ağ

Twitter diğer sosyal ağ platformlarına göre farklı bir konumda olduğunu herkes bilir. Gündemi takip etme haberlere bakma gibi kullanımlarının da olduğu platform kişisel kullanıcı seçenekleriyle de dikkat çekmektedir. Aslında her geçen gün kullanıcı sayısı artmakta ve en ufak detayın bile merkezini öğrendiğimiz sosyal ağ platformudur.

Twitter Dil Ayarları Değiştirme

İlgi daha da arttıkça Twitter tarafından yeni güncellemeler de ekleniyor. Bıraktığımız günlerde otomatik tweet atma ya da istenmeyen tweetleri sessize alma işlemlerinden bahsetmiştik. Şimdi ise kullanıcılara sunulan dil ayarlarının nasıl olduğundan bahsedeceğiz.

Twitter kullanımı daha fazla oldukça dil seçenekleri de artmaktadır ve istediğiniz farklı dilin uygulama desteğini sizlere sunmaktadır. Yanlışlıkla farklı dil seçtiniz ve nasıl düzelteceğiniz bilmiyorsanız ya da siz de bu dil seçeneğinden yararlanmak istiyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıda olan adımları takip ederek uygulamada bulunabilirsiniz.

Dil Ayarlarını Değiştirme 2019

  • İlk olarak Twitter hesabınıza girişinizi yapın ve ardından profilinizin olduğu alana girişinizi gerçekleştirin.
  • Profilinizde açılır menü kısmından Ayarlar ve Gizlilik bölümüne tıklayınız.
  • Karşınıza çıkacak olan hesap ayarları bölümünden Dil kısmına geçiş yapın ve ardından dilinizi seçin.
  • Kaydet ögesine tıklayın ve kaydet bölümüne tıkladıktan sonra sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir.
  • Şifrenizi tekrar girip onay oluşturduktan sonra Değişiklikleri Kaydet kısmına tıklayın ve işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Yeni dil seçeneğinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dil seçeneğini yanlışlıkla değiştirdiyseniz de tekrar bu işlemleri adım adım takip ederek kendi dilinizi baştan düzenlemiş olursunuz.