Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Windows 10’da VPN Nasıl Kurulur?

Bu yazımızda sizlere Windows

Bu yazımızda sizlere Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda VPN’yi nasıl kuracağınız konusunda yardımcı olacağız. VPN kurmak ve sunucuya bağlanmak aslında basit bir işlemdir. Windows’da VPN ile çalışmaya başlamak kolaydır. İnternet bağlantınızı şifreler gerçek konumunuzu gizler ve genel Wi-Fi güvenlik sunar. Ayrıca bölgenizde engellenen web üzerindeki engelleri kaldırmanıza da izin verir.

VPN bağlantısını sayesinde daha iyi güvenlik sağlayan daha kolay ve daha iyi yol vardır. Windows 10 için uygulamayı VPN sağlayıcınızdan indirin çünkü bu durum teknik bilgi gerektirmez. İlk olarak hizmete erişmek için VPN sağlayıcısına kaydolmanız lazım.
İlk olarak hizmete erişmek için bir VPN sağlayıcısına kaydolmanız gerekir: Windows bu bağlantıyı yalnızca kolaylaştırır. Ücretsiz hizmetlerin sunucu seçiminde genel olarak sınırlı olması ve hızlanması aylık kullanım sınırlarının olmasıdır. ExpressVPN prim VPN hizmetlerini ve NordVPN hizmetini tercih edeceğiz.

ExpressVPN web sitesine gidin ve başlayın ya da ExpressVPN Alın alanına tıklayın. VPN hizmetleri çok benzer olan kayıt işlemine yönlendirir. Ne kadar süre abone olacağınızı seçmelisiniz. Ücret yatırımı ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.