Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Android’de bildirim geçmişini nasıl görebilirsiniz?

Piksel Razer Telefonları ve

Piksel Razer Telefonları ve diğer birkaç telefonda çalıştığı test edilmiştir. Diğer telefonlar için garanti bir çözüm olmayabilir

Android’i bir süredir kullandıysanız yanlışlıkla bir veya iki nedenden dolayı bir veya iki bildirimi yanlışlıkla kaydırdınız. Belki aceleyle koşurken ya da bildirim çekmecesindeki her şeyi bir anlam ifade etmeden yanlışlıkla temizlediniz ya da belki tüm bildirimlerinizin nereye gittiğini ve tarihsel bir listenin olup olmadığını merak ediyorsunuz.

Ancak endişelenmeyin kaçırılan mesajlardan e-postalardan uygulama güncellemelerinden ve hatta sistem mesajlarından her şeyi stok Bildirim Günlüğü seçeneğinde bunlaırn tümünü bulabilmeniz mümkün. En son reddedilen bildirimi geri getirmek için Notlaşma’yı herhangi bir Android 8.0+ telefonda da kullanabilirsiniz. İşten veya ailenizden acil bir mesajı kaçırdıysanız ve kaçırılan alarmı bulmak için önce hangi uygulamayı açmanız gerektiğini bilmiyorsanız her iki yöntem de hayat kurtarıcıdır.

Unutmayın her Android telefonun stok Bildirim Günlüğü olmayabilir. Bu kısayolu Google Pixel 2 XL Pixel 3 ve Razer Phone 2’de test ettik – tüm telefonlar Android’in hisse senedi veya yakınındaki sürümlerine sahip. Samsung Galaxy S9 ve LG G7 Android sistem ayarlarında herhangi bir yerde listelenen kayıtlara sahip değildi. Ancak Twitter’dan Android Police’ten Artem Russakovskii’nin dediği gibi bunun için bir çözüm bulunmuyor .

Varsayılan kayda sahip olmayan telefonlar için (veya daha kullanıcı dostu bir deneyim istiyorsanız) ayrıca Bildirimi de indirebilirsiniz. Uygulama son reddedilen bildiriminizi ve bildirim geçmişinizi geri getirir. Uygulamayı Google Play Store’da bulabilirsiniz .

Stokta Android bildirim geçmişine nasıl bakılır?

  • Ana ekranda herhangi bir yere uzun süre basın
  • Ekranın altındaki widget’leri seçin
  • Aşağı kaydırın ve “Ayarlar kısayolu” widget’ına dokunun
  • “Bildirim Günlüğü” ne dokunun
  • Widget’ı ana ekranınıza yerleştirin
  • Widget’a dokunun ve geçmiş bildirimlerinizi kaydırın