Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Apple, Yenilenen M3 iPad Pro Üzerinde Çalışıyor

Apple iddiaya göre iPad

Apple iddiaya göre iPad Pro’nun yepyeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor ancak bunu görmek için 2024’ü beklemeniz gerekebilir.

iiPad Pro son beş yılda ilk büyük değişimini geçiriyor. Yeni modeller – şu anda kod adıyla J717 J718 J720 ve J721 olarak biliniyor – hepsi M3 çiplerini kullanacak ve iPhone’da 2017’deki iPhone X’in piyasaya sürülmesinden bu yana kullanılan OLED ekranlara sahip olacak.

Yeni tabletler 11 ve 13 inç boyutlarında olacak ve muhtemelen daha büyük bir izleme pedi olan yenilenmiş bir Magic Keyboard‘a sahip olacak bu da onları geleneksel bir dizüstü bilgisayarda yazı yazmak gibi kullanmayı daha kolay hale getirebilir.

iPad satışlarının şirketin ürün yelpazesi boyunca durgunlaştığını son çıkışlarda tabletlerin pek çok büyük güncelleme görmediğini ve bu durumun potansiyel müşterilerin cihazlarını yükseltmekte beklemesine neden olacağı belirtiyor. Üreticiler arasındaki tablet satışları pandemi sonrasında yavaşlamış durumda bu nedenle güncellenmiş bir ürün yelpazesinin bu müşterilerden bir kısmını yakalama şansı bulunuyor.

Apple’ın önümüzdeki büyük duyurularının 12 Eylül‘de yapılması bekleniyor iPhone 15 ve yeni nesil Apple Watch‘ın piyasaya sürülmesiyle birlikte. Eğer söylentiler doğruysa cihazların ön siparişleri 15 Eylül’de başlayacak ve 22 Eylül’de piyasaya sürülecek.