Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bip görüntülü arama ses gelmiyor ses gitmiyor 2019

Bip görüntülü arama yaparken

Bip görüntülü arama yaparken ses gitmiyor bip görüntülü arama ses gelmiyor hatası nasıl çözülür? Bugün sizlere Bip ses ayarları ve sorunu nasıl çözülür?

Bip’in gelişimi her geçen gün devam ediyor. Ülkemizde WhatsApp’a alternatif olarak gelen Bip‘te yer alan görüntülü aramalardan en fazla dikkat çeken konu ise görüntülü arama oluyor. Açık konuşmak gerekirse WhatsApp‘ta önceden görüntülü arama yokken Bip’te yer alıyordu. Ancak WhatsApp görüntülü aramalarda herhangi bir sorun yaşamadık.

BİP görüntülü aramada ses gitmiyor hatası

İlk olarak sizlere bip ses gitmiyor sorunu için 4.5G ile 3G arasında ayarlar menüsünden değişim yapmanız gerektiğini belirtelim. Bunlara rağmen sorun devam ederse eğer kablosuz bağlantıya geçiş yapın. Eğer kablosuz bağlantı kullanıyorsanız mobil veriye geçiş yapın.

Bip görüntülü aramada ses gelmiyor sorunu

Bu sorun tek sizde mi var? İlk bu sorunu belirleyelim. Yada sorun grup sohbetlerinde mi ortaya çıkıyor? Tek kişi konuşmaların da da böyle bir sorun var mı? Bunları belirledikten sonra Android kullanıyorsanız eğer önbellek silmeye ihtiyacınız olabilir. Eğer ses gitmiyor ve gelmiyorsa bir de kulaklık takarak deneyin.

Sorun yinede devam ediyorsa destek ile iletişime geçerek Bip yetkililerine sorunu bildirebilirsiniz. Böylelikle sorununuz hakkında bir güncelleme veya çözüm önerileri sunabilirler.