Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Casper Via S7 Format Nasıl Atılır?

Herkese merhaba bu yazımızda

Herkese merhaba bu yazımızda sizlere yine bir telefona format atma ve sıfırlama işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Konumuza başlamadan önce birkaç önemli nokta üzerinde durduktan sonra Casper Via S7 format atma işleminin nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi vereceğiz. Casper Via S7 ve diğer cihazlara genellikle virüsler donma takılma ikinci el satışı ve teknik servis öncesinde cihazlar sıfırlanmaktadır. Casper Via S7 sıfırlama öncesinde fotoğraflar video notlar ve tablet rehberinizin mutlaka bir yedeğini almayı ihmal etmeyin.

Casper Via S7 hard reset atma işlemi öncesinde yedeklemeyi yaptıktan sonra cihazın şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olun veya gerektiğinde şarja takılı olarak silme işlemini gerçekleştiriniz.

Casper Via S7 Format Atma
Casper Via S7 hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Bunun için ilk yöntem tabletun içinde bulunan menüleri kullanarak cihazı eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri almak olacaktır.
Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > sıfırla bu adımlarla cihazınızı başarılı bir şekilde fabrika ayarına döndürebilirsiniz. Böylece ilk gün gibi tüm datalar veriler silinmiş tertemiz olacaktır.

Casper Via S7 Sıfırlama
Casper Via S7 fabrika ayarına sıfırlama işlemi için tabletin üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanacağız. Sırasıyla aşağıda adımları gerçekleştirerek adımları takip edelim.
-Tableti kapatın
-Tablet üzerinde sesi açma + güç tuşuna birlikte basın
-Recovery
-Wipe data all / factory reset
-Reboot system now
Yukarıda adımlarla Casper Via S7 fabrika ayarına döndürme işlemini başarıyla gerçekleştireceksiniz.