Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Instagram Hikayelerinde Kullanabileceğiniz Gizli Filtreler

Bu yazımızda Instagram hikayelerinde

Bu yazımızda Instagram hikayelerinde kullanabileceğiniz güzel filtrelerden bahsedeceğiz. Eğer siz de Instagram hikayesinde farklı filtreler kullanmak istiyorsanız aşağıda yer alan filtre uygulamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Space Face

İlk olarak Space Face filtresinden bahsedeceğiz. Birçok filtre seçeneği vardır ancak Space Face sık olarak tercih edilen filtrelerden biridir. Bu uygulamanın en çok sevilen filtresi de galaksiyi yüzüne sığdıran filtresidir. Sadece gözlerinize yansıttığı galaksi ile oldukça havalı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca filtreleri denemek için takip etme zorunluluğu yoktur. Profilinizde yer alan link üzerinden filtreleri direk uygulayabiliyorsunuz.

Head in Clouds

Basit bir filtre istiyorum diyorsanız Head in clouds tam size göre etkileyici filtreleri ile göz alıyor. Sevilen bir filtre uygulaması olan Head in clouds’u siz de deneyebilirsiniz. Bu filtre ile gece ve gündüzü yüzünüzde taşıyabilirsiniz.

Beauty 3000

Beauty 3000 filtresi kullanıcıların en çok beğendiği uygulamadır. Bu filtrenin farklı göstermesi en beğenilen filtre yapıyor. Instagram için geliştirilen bu filtre oldukça moda ve birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Flora II

SnapChat’te yer alan çiçek filtreleri her zaman favoriler arasında yerini almıştır. Fakat bu çiçek filtresi oldukça farklı bir filtredir. Flora filtresi çiçekleri yüzünüzden çıkarıyor ve oldukça dikkat çeken filtreler arasında yerini alıyor. Bu filtrenin içerisinde iki farklı filtre yer almaktadır. Sık olarak tercih edilen bu filtreleri siz de deneyebilirsiniz.