Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

PUBG Hikayesini Merak Ediyor musunuz?

PUBG‘nin şimdi bir hikayesi

PUBG‘nin şimdi bir hikayesi var ve çok yoğun.

Yeni bir fragman PlayerUnknown’ı Savaş Alanlarına yerleştirildi.

PUBG veya PlayerUnknown’s Battlegrounds şimdi her yerde hazır savaş royale türünü bir şey haline getirdi. Şimdi oyun dördüncü sezonuna girerken geliştiricileri ona resmi bir hikaye veriyor. Salı günü maç için sinematik bir fragman başlatan PUBG Corp. son insanın öldürdüğü cinayetin kendisi tarafından savaş yoluyla travmatize edilen müstehcen zengin bir adamın beyni olduğunu ortaya koydu.

Karavan küçük bir çocuğun 1965 bombalamasının son kurbanı olduğunu ve PUBG’daki ilk harita olan Erangel’de bir bomba saldırısından kaçan ve askerlerden saklandığını gösteriyor. “O ateşli kabusta her şeyi kaybettiğimi düşündüm” diyor bir anlatıcı “ama çocukluğumun molozunda bulduğum şey beni uyandırdı. Erengel’in ilk yalnız kurtulanıydım. Ama son olmazdım”.

Season 4 Cinematic Trailer | PUBG UNIVERSE

Uzun yıllar günümüze hızlıca bakın ve genç çocuğun bir ekrana büyüdüğünü görüyoruz – şu anda PUBG’un karmaşasını izleyen bir ekran koleksiyonundan geçtiğini biliyoruz. “Savaş yerime hoş geldin” diyor ve bitiyor.

Sezon 4 PUBG için oyunun görsellerini büyük ölçüde güncelleyen yeni parkour hareketi ve daha fazla silah araç ve görünüşe göre bir hikaye ekleyen büyük bir güncellemedir. 24 Temmuz’da açılıyor.