Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Red Dead Redemption 2: Hangi Sürümü Satın Alabilirim?

Red Dead Redemption 2’nin

Red Dead Redemption 2’nin yükseltilmiş bir sürümünü satın alırsanız bonus oyun içi içerik ve bazı benzersiz eşyalar kazanırsınız. Rockstar ve perakende iş ortakları birkaç farklı Red Dead Redemption 2 sürümü sunar böylece ilgi düzeyiniz zamanınız ve bütçeniz için doğru paketi satın aldığınızdan emin olun.

Red Dead Redemption 2 piyasaya sürülenden çok daha ucuz bu da çoğu Xbox One ve PlayStation 4 sahibinin oyunun kabul fiyatına değip değmeyeceğine karar vermeye çalıştığı anlamına geliyor.

Perakendeciler şu anda üç Red Dead Redemption 2 sürümü sunmaktadır. Bunlara standart sürüm Özel Sürüm ve Son Sürüm dahildir. Rockstar ayrıca oyun kartları ve bandana dahil olmak üzere eşsiz eşyalarla dolu bir Red Dead Redemption 2 Koleksiyoner Kutusu satıyor.

Bu rehberde sizi oyunun her basımı boyunca ele alacağız ve sizin için doğru olanı seçmenize yardımcı olacağız.

Red Dead Redemption 2 Standart Baskı 

Red Dead Redemption 2’nin en temel sürümü standart sürümdür . Standart sürüm 60 ABD Doları’ndan başladı ancak bugünlerde çok daha az parayla alabilirsiniz.

Oyunun standart sürümü en az miktarda içerik sunar özellikle de artık oyunun ön sipariş bonuslarını alamazsınız ancak çoğu kişinin satın alması gereken sürümdür.

Red Dead Redemption 2’nin bu sayısını kim satın almalı?

Serilere yeni başlayanlar

Oyun oynamak için çok fazla zamanı olmayanlar ve Red Dead Redemption 2’ye ne kadar zaman ayırabileceklerinden ya da yatırım yapmak istediklerinden emin değiller.
Standart sürüm oyunun en güvenli ve en ucuz sürümüdür. Standart sürümü Amazon Best Buy GameStop NewEgg Walmart ve diğer perakende mağazalarından satın alabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Özel Baskı

Oyunun uzun tek oyuncu hikaye modu hakkında heyecanlıysanız ve yarasadan ek içerik istiyorsanız Özel Sürüm’ü tercih edebilirsiniz.

Rockstar’ın Red Dead Redemption 2 Special Edition’ı oyunun Story Mode’u için özel içerikle geliyor. Bu bonuslar şunları içerir:

Story Mode’da Banka Soygunu Misyonu ve Çetenin Sığınması : Arthur ve birkaç çete üyesinin Rodos’un güney kasabasına girip bankayı soymak için cesur bir planla ortaya çıktığı bir Banka Soygunu Misyonuna özel olarak erişin. Başka bir yerde Del Lobos Çetesi bir hacienda devraldı – bu çetenin sığınağını temizleyin ve kazançlı bir kazanç için depolarını soyun.

Dappled Black Safkan : Güzel bir ters çizgili siyah palto kullanan bu safkan yarış atı olağanüstü hızı ve ivmesiyle sizi paketin önünde tutacak. Gümüş madalyon detayları ile koyu çikolata deriden el yapımı özel Nuevo Paraiso Saddle’ı da alacaksınız. Bu at ve eyer Red Dead Redemption 2 Story Mode’da mevcuttur.

Tılsım ve Madalyon Oynanış Bonusları : Bu özel Story Mode eşyaları Arthur’a ne zaman donatıldıysa yardımcı olacak. Eagle Talon Talisman’ı botuna takarken Arthur’un çevresel bilinçlendirme becerisi daha uzun sürecek. İguana Kantarını kişisel Satchel’inde taşıyarak Arthur ata biniyorken daha az hasar alır.

Oynanış Artırır Nakit Bonuslar ve İndirimler : Bu özel Story Mode koleksiyonu artırır bonuslar ve indirimler Arthur’un sert vahşi doğada hayatta kalmasına yardımcı olur ve çetesi üyeleri ve kampı için daha iyisini sağlar. Çekirdek Stat artışı Arthur’un Dayanıklılık Sağlık ve Ölü Göz Çekirdeklerine fayda sağlar. Van der Linde çetesiyle yapılan soygun misyonları sırasında ve hayvan leşlerini avlarken ve satarken daha fazla para kazanın. Van der Linde çetesinin kampındaki tüm güncellemeler için indirim kazanın.

Nuevo Paraiso Gunslinger Kıyafeti : Arthur’un bu özel Story Mode kıyafeti sınırın güneyinde vaqueros ve banditos tarafından giyilen kıyafetlerden ilham alıyor. Kıyafeti geniş kenarlı siyah kovboy şapkası derin çivit palto aşınmış kot pantolonları deri eldivenler ve botlar içeriyor.

Ek Silahlara Serbest Erişim : Eski Batı’da hayatta kalmak için çok çeşitli silahlar gereklidir. Story Mode’da bulunan oyun-At Gunsmith’lerden üç silaha ücretsiz erişin: Sağlam Volkanik Tabanca yıkıcı Pump Action Shotgun ve çok yönlü Lancaster Varmint Rifle .
Özel Sürüm ayrıca özel bir Özel Baskı Baskılı Harita ile birlikte gelir.

Special Edition’da ekstra parayı kim harcamalı?

Red Dead Redemption 2’nin dünyasına bir sürü zaman harcayacaklarını bilen insanlar.
Temel oyunun Hikâyesi Modundan daha fazlasını isteyenler.

Oyunun haritasında gezinmek için son derece hızlı bir ata anında anında erişmek isteyenler.
Karakterlerini kişiselleştirmek isteyenler.

Daha büyük bir silah cephanesine ve (indirimli) ürünlere anında erişmek isteyenler.
Special Edition’ı Amazon Best Buy GameStop NewEgg Walmart ve diğer perakende mağazalarından satın alabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Ultimate Sürümü

Biraz daha fazla para harcamak istiyorsanız Special Edition’daki her şeyi ve Red Dead Online modu için bazı ek öğeleri içeren oyunun Ultimate Edition’ına gidebilirsiniz.

Ultimate Edition ucuz değil ama bazı güzel ikramiye ekstra nakit ağları size harcama:

Bonus Kıyafetler : Çevrimiçi karakteriniz için iki özel kıyafet alın. Blackrose Bounty Hunter Kıyafet uzun oxblood renkli ceket altın cep saati zinciri ile bir yelek ve çikolata deri çizme içine sıkışmış karanlık pantolon sahiptir. Copperhead Enforcer Kıyafet kürk kaplı sırt kahverengi deri yelek iki tonlu eldiven ve siyah deri çizme içine sıkışmış çizgili siyah pantolon sahiptir.

Kara Kestane Safkan : Bu safkan yarış atıyla çarpıcı bir siyah kestane paltoyla rekabeti aşın ve aynı zamanda altın metal aksan ile siyah deriden güzelce işlenmiş özel High Plains Cutting Saddle’ı da kazanın. Bu at ve eyer çevrimiçi olarak mevcuttur.
Survivor Kampı Temasına Ücretsiz Erişim : Kendi kişisel Kampınızı Survivor temasına ücretsiz erişim ile çevrimiçi olarak özelleştirin.

Ek Silahlara Ücretsiz Erişim : Volkanik Tabanca Pompalı Av Tüfeği ve Lancaster Varmint Tüfeğine çevrimiçi olarak Silah ustalarından ücretsiz olarak erişin.
Sıralama Bonusları : Tüm Ultimate Edition oyuncuları için harika bir başlangıç ​​olarak çevrimiçi sıralamada 25’e kadar sıralama yapabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition’ı kim satın almalı?

Red Dead Online’da bir sürü zaman harcamayı planlayan herkes.
Başlangıçta kilidi açılmış temel öğelerden / görünümlerden daha fazlasına sahip olmaktan hoşlananlar.
Karakterlerini kişiselleştirmeyi seven insanlar.
Bir kafa isteyenler çevrimiçi karakterlerini sıralamaya başlarlar.
Ultimate Edition’ı Amazon Best Buy GameStop NewEgg Walmart ve diğer perakendecilerden satın alabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Koleksiyoner Kutusu

Rockstar ayrıca diziyi seven ve bazı koleksiyoncular için eşya isteyenlere yönelik bir Koleksiyoncu Kutusu da sunuyor . Set GameStop ve Rockstar Atölyesi’nde müşteri başına bir limitle 100 $ ‘a satılıyor.

Koleksiyoner Kutusunun Red Dead Redemption 2’nin bir kopyasıyla birlikte gelmediğine dikkat etmek önemlidir. Koleksiyonun eşyalarını ve oyunu istiyorsanız oyun ayrıca satılır ve 100 $ ‘a kadar para harcayacağınız anlamına gelir.

Koleksiyoner Kutusu benzersiz eşyalarla dolu ve şunları içeriyor:

Kilitli ve Anahtarlı Metal Kutu Kutusu : Van der Linde çetesinin kampın bakımına katkı sağlamak için kullandığı kilit kutusundan esinlenen bu kalın ölçülü metal kutuda bir kilit ve anahtar bulunur ve siyah metal bant detayı ve oyulmuş bir Cornwall Freight & Emtia plaketi.

Koleksiyon Mücadelesi Coin : Bir tarafta görkemli Amerikan Buffalo ve diğer tarafta doğal bir manzaraya sahip olan bu oyulmuş altın renginde koleksiyona sahip madeni para nesli tükenmekte olan türlerin tarihini açıklayan siyah oyulmuş bir plakaya sahip bir manyetik sunum tutucuya geliyor.

Çift Taraflı Yapboz : Bu çift taraflı 100 parçalı ahşap yapboz bir tarafta hareketli Saint Denis limanının resimli görüntüsünü ve arka tarafında ise klasik bir ilham verici Rockstar Games logosunu sunuyor.

Altı Nişancı Bandana : Herhangi bir sınır haydutu için bir zımba olan bu bandana içinde gizli silah ikonografisi bulunan geleneksel desenli bir desen içerir.

Define Haritası : Dayanıklı ve yenilmez bir kağıda basılan bu özel hazine haritası Arthur’u Red Dead Redemption 2 dünyasında gizlenmiş daha fazla zenginlik arayışı içinde başlatabilecek gömülü bir hazinenin yerini ortaya koyuyor.

Pim Seti : Bu altı ayrı pim seti av tüfeği tabanca ve Ölü Göz “X” işaretçisi dahil olmak üzere Red Dead Redemption 2’nin temel silahlarının temsillerini içerir. Set bir tuval taşıma çantasında geliyor.

Oyun Kartları : Arthur Morgan John Marston Javier Escuella Bill Williamson ve Dutch van der Linde de dahil olmak üzere çetenin kilit üyelerini içeren bu tamamen resimli oyun kağıdı destesi ile Van der Linde çetesinin haydutlarını anlayın.

Wheeler Rawson and Co. Katalogu : Silahlardan giyime kadar her şey için tek adresli dükkan olan Wheeler Rawson and Co. Kataloğu asırlık hayatın dönüşümü için vazgeçilmez bir alışveriş aracıdır. Bu 150 sayfalık eksiksiz bir kitap Red Dead Redemption 2’deki mağazalarda bulunan baskının bir kopyası.

12 Sigara Kartları : Güzel resimli bu koleksiyon kartları Red Dead Redemption 2’nin tüm dünyasında bulunabilir. Bu fiziksel koleksiyon her biri ünlü Gunslingers ve Outlaws Sahnenin Yıldızları ve Seyahat ve Gezegenlerin Harikaları gibi seçkin bir kart içerir.

Red Dead Redemption 2 Koleksiyoner Kutusunu kimler almalı?

Kutu bize göre özellikle bir kişi içindir: Oyunun bir kopyasının gelmediği gerçeğinden dolayı Red Dead Redemption fan / koleksiyoncusu.

 

Dijital ve Fiziksel

Red Dead Redemption 2 dijital ve fiziksel formatlarda satılmaktadır ve ikisi arasında bazı temel farklar vardır. Oyunu disksiz almak isteyebileceğiniz birkaç neden ile başlayalım.

Disklerin eğlence merkezinizi veya raflarınızı karıştırmasından bıktıysanız ve yorulduysanız dağınıklığı önlemek için dijital versiyonla devam etmek isteyebilirsiniz.

Disklerin bazen kaybolduğu veya zarar gördüğü bir evde yaşıyorsanız ya kendi başınız ya da bir başkasınınkiler tarafından bu sorunlardan kaçınmak için dijital kopya ile gitmek isteyebilirsiniz.

Ayrıca kolaylık faktörü var. Oyunu dijital olarak satın alırsanız konsolunuzu ateşleyebilir ve oyunu seçebilirsiniz. Her çalmak istediğinizde diski bulmak için kılıf ya da kutu kılıfınıza girmenize gerek yoktur.

Red Dead Redemption 2’nin fiziksel bir kopyasıyla giderseniz yorulursanız başka bir oyuna kredi vermek için GameStop gibi bir mağazaya satabilirsiniz. Ayrıca eBay veya Craigslist gibi bir sitede nakit olarak da satabilirsiniz.

Bunun da ötesinde Red Dead Redemption 2 kopyanızı başka bir oyuna geçmeye karar verdiğinizde veya satın almadan önce denemek isterlerse arkadaşlarınıza veya ailenizdeki üyelere kolayca ödünç verebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 yapılacak çok şey içeren yayılan bir oyundur. Rockstar’ın açık dünya deneyimlerinin kalitesiyle eşleşebilecek çok az oyun olsa da oynaması için büyük bir sanal alan sağlayan birçok oyun var. Ve bu hikaye ve oyunculukla başlar.

Burada hiçbir şeyi mahvetmeyeceğim ama Red Dead Redemption 2’nin hikayesi karakterleri ve diyaloglarının bu oyunun bel kemiği olduğunu biliyorum.

Birçok oyun büyük bir oyun alanı sağlar ancak çok azı onu gerçekten ilgilendiğiniz ve etkileşimde bulunmak istediğiniz unutulmaz bir karakter grubu ile desteklemektedir.

Çoğu zaman karakterler az gelişmiş can sıkıcı ve / veya unutulabilir. Red Dead Redemption 2’de tam tersi geçerli. Oyunun en aşağılık karakterlerini sevmeye bile geleceksin.

Ana hikaye çizgisi olağanüstü ve inanılır ve aktörler (orijinal John Marston dahil) ve ana karakterleri daha az karakterleri ve diğer çeşitli NPC’leri seslendiren aktrisler onları gerçekten hayata geçiriyor.

Ana hikaye olsa sadece bir parça. Küçük karakterli yan görevler ve yabancılarla rastgele olaylar vardır. Ayrıca oyunda her insanla etkileşime girebilirsin.