Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Snapseed’de Arka Plan Siyah Veya Beyaz Yapma

https://mobil13.com.tr/author/manager
Snapseed içerisinde fotoğraf düzenleme

Snapseed içerisinde fotoğraf düzenleme filtreleri barındıran google uygulamasıdır. Bu uygulama akıllı cihazlara rahatlıkla indirilebilen bir uygulama olup tamamen ücretsizdir. Kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan bu uygulamaya göz attığımız zaman ücretsiz bir uygulama için fazlasıyla mükemmel olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. Bu uygulama fotoğraf düzenleme shop yapma filtre uygulama arka plan rengi sabitlemeyi fotoğraf kolajı yapma gibi bir çok nedenden kullanılır. Bugün ise sizlere Snapseed’de arka planı siyah yada beyaz olarak ayarlarken izleyeceğiniz adımlardan kısaca bahsedeceğiz.


Öncelikle belirtelim ki Snapseed’de arka planı siyah yada beyaz olarak ayarlama işleminin adı “Seçici Renklendirmedir.” Seçici renklendirme işlemi için ilk olarak düzenlemek istediğiniz fotoğrafı açın ve bir kopyasını alın. Bir kopyasını aldıktan sonra Araçlar seçeneğine basarak karşınıza çıkan sayfa da siyah- beyaz kısmına basın. Tonlama için Nötr seçeneğini seçerek fotoğrafın hepsini tek renk haline getirin ve bu işlemi onaylayın.

Bu işlemden hemen sonra ana sayfa da üst kısımda bulunan “Katmanlar” seçeneğinin simgesine tıklayın. Karşınıza çıkan sayfa da düzenlemeleri görüntülemeyi ve son olarak da yaptığınız siyah beyaz düzenlemeyi de seçerek sağ altta ki siyah beyaz seçeneğinin çıktığı kısma tıklayınız. Bu işlemi gerçekleştirmeniz sonucunda yapmak istediğiniz işleminiz de gerçekleşmiş olacaktır. Bu konu ile alakalı merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.