Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vodafone İnternet Ayarı Nasıl Yapılır?

https://mobil13.com.tr/author/manager
Bugün sizlere Vodafone internet

Bugün sizlere Vodafone internet ayarını nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız. SIM kartınızı taktığınız zaman tek bir SMS ayarlar üzerinden gerçekleşiyor. Ancak bazen ayarlar üzerinden işlem gerçekleştirmek zor olabilir. Vodofone internet ayarları için akıllı cihazınızı hangi menü üzerinde kullanacağınızı sizlerle paylaşacağız. Vodofone yanımda uygulamasını kullanarak internet ayarınızı otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Ancak bu işlemi isteğe göre ‘542’ nolu telefondan müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak internet ayarınızda olan sorunları düzeltebilirsiniz.

Yukarıda yer alan iki yöntemi denemenize rağmen internet konusunda hala problem yaşıyorsunuz yeni bir erişim noktası oluşturmanız gerekebilir. Bu işlemi gerçekleştirmek içinde Android ya da iOS işletim sistemine göre uygulayabilirsiniz. İlk olarak Android işletim sisteminize göre internet ayarını nasıl yapacağınız konusunda bilgi verelim. Ayarlar menüsüne girin. Daha sonra Mobil Ağlar ve Erişim Noktası Adlarına tıklayın. ‘Ekle’ butonuna basın. Daha sonra aşağıda paylaşacağımız verilerin girişini sağlayın.


Ad: Vodafone İntenet
APN: internet
Proxy: Boş kalsın
Bağlantı noktası: Boş kalsın
Kullanıcı Adı: vodafone
Parola: vodafone
Sunucu: boş kalsın
MMSC: Boş kalsın
MMS proxy’si: Boş kalsın
MMS protokolü: WAP 2.0
MCC: 286
MNC: 02
Kimlik doğrulama türü: Yok
APN tipi default

Yukarıda yer alan ayarları kayıt edin ve bu işlemlerden sonra internet erişiminiz sağlanmış olacaktır. iOS işletim sistemi için yapmanız gereken işlemler ise; Ayarlar kısmına girin. Daha sonra Hücresel kısmına geçiş yapın. Hücresel Veri kısmına geçin ve ardından APN: internet Kullanıcı adı: vodafone Parola:vodafone şeklinde bilgileri doldurun.